City hotel Ljubljana

City Hotel najdete v samém srdci hlavního města Slovinska Ljublany. Přátelský a pozorný personál, klidné prostředí a nově zrekonstruované pokoje zdůrazňují spojení mezi městem a hotelem prostřednictvím řady černobílých fotografií Ljublany, které v hotelu vytvářejí skutečně městskou atmosféru.

Zavřete dveře svého pokoje, uvolněte své smysly a dopřejte si odpočinek po dlouhém dni stráveném prohlížením kulturních památek, návštěvami kaváren a nebo vzrušující noční zábavy. Odpočiňte si v City Hotelu v samém srdci města.

 

Vybavení hotelu

City Hotel Ljubljana se nachází v centru Ljubljany, pouhých 300 metrů od centrálního náměstí Prešeren, a nabízí restauraci s nabídkou à la carte a bar ve vstupní hale. K dispozici jsou zdarma jízdní kola, díky kterým můžete poznávat okolí, a vysokorychlostní Wi-Fi připojení k internetu je zdarma dostupné ve všech prostorách hotelu.

Všechny pokoje jsou klimatizované, zařízené ve světlých barvách a mají kabelovou TV, bezpečnostní schránku a psací stůl. Ve vlastní koupelně najdete sprchu a fén.

Hosté mohou využít konferenčního zázemí, stejně jako lounge a koutku s knihami. Letní terasa s kavárnou poskytují krásný výhled na ljubljanský hrad. Každé ráno se podává bohatá snídaně formou bufetu.

Zajímavosti v okolí

Trojitý most v Ljublani (Tromostovje - Trojmostí) je vzdálený 350 metrů a historické centrum města najdete 500 metrů od hotelu. V pěší vzdálenosti najdete různé restaurace, obchody a bary. Hotel City Ljubljana stojí 1 km od Ljubljanského hradu.

V dosahu deseti minut od hotelu se nachází známá umělecká venkovní galerie Metelkova Art Center.