COP TRAVEL Petr Hrdlička

O nás

Jsme COP, to znamená Centrum outdoorových programů.

Naše historie sahá do roku 1996. Máme za sebou více než tři tisíce realizovaných programů, 162500 spokojených klientů. Za společností stojí jednatelé Petr Hrdlička a Michaela Hrdličková, s nimiž se na řadě akcí setkáte osobně.

V roce 2020 jsme z ucelené nabídky programů a aktivit zejména z administrativních a organizačních důvodů vyčlenili zážitkové akce v zahraničí pod samostatnou společnost COP TRAVEL s.r.o.

Navazujeme na 25 let trvající tradici, kde mezi hlavní cíle patří:

 • poskytování kvalitních služeb v oblastech cestovního ruchu, výchovně vzdělávacích programů pro školy, prožitkových dobrodružných a adrenalinových pro firemní klientelu a veřejnost
 • bezpečnost všech zúčastněných je vždy na prvním místě
 • vždy se snažíme o osobní a individuální přístup
 • dbáme na neustálý zájezdový a programový rozvoj
 • jsme ochotni a připraveni řešit oprávněné podněty a připomínky klientů, a to s maximální pečlivostí
 • a chceme se s vámi opravdu skvěle bavit!

Naše krédo (proč zájezd nebo program od nás)

 • Nemáme rádi proklamace ani nesplnitelné sliby, nabízíme pouze realitu.

Ačkoliv se snažíme plánovat a připravovat každý detail jakékoliv akce, pokud přesto někde pochybíme, nemáme problém to přiznat a nést plnou odpovědnost. I my jsme pouze omylní lidé.

 • Vezmeme vás pouze tam, kde to důvěrně osobně známe! 

Veškeré zájezdy předem pečlivě připravujeme, a to nejen od na dálku počítače, ale samozřejmě na místě v dané lokalitě. Kvalitu vašeho zážitku opíráme o výbornou místní a osobní znalost, spolupracujeme s místními dodavateli zážitků a služeb, vezmeme vás do vyzkoušených a osvědčených hotelů či jiných ubytovacích míst. A pokud budete chtít ochutnat nějakou místní specialitu, věřte, že víme, kde ji mají nejlepší! A rádi vás tam vezmeme.

 • Aktivity a programy pouze bezpečně.

Nejen s kvalitním a vzdělaným personálním zajištěním, ale také s technickou jistotou, kterou nám dávají pravidelné servisní prohlídky areálů a materiálu, roční opakované revize klientského vybavení, používáme pouze certifikovaný materiál. 

Průvodci zájezdů a instruktoři

Tito lidé jsou styčnými důstojníky, ambasadory COPu. Na každém z nich stojí zodpovědnost za kvalitu zážitku, který s námi prožijete. Proto si dáváme mimořádně záležet na jejich výběrů a průběžném vzdělávání.

Standardně všichni nejprve procházejí pravidelným interním vzděláváním Centra outdoorových programů, a to v různých stupních zaměření. V jeho rámci absolvují např. výcvik neodkladné první pomoci, komunikace, týmové spolupráce, nebo také kurzy osobního rozvoje, vedení skupiny a další. Velký důraz klademe také na odborná školení u outdoorových a adrenalinových aktivit, ve kterých se instruktoři musí naučit nejen tyto aktivity bezpečně ovládat, ale také připravit k provozu, servisovat a také v neposlední řadě vidět a předvídat rizika a eliminovat je. Cílem je vždy nejprve spokojený klient, ale je-li to potřeba, dáváme přednost bezpečí a zdravému rozumu. 

Průvodci a instruktoři nemají v popisu své činnosti být typickým vůdcem smečky, spíše se snaží být nenápadnými průvodci zážitků, facilitátory a empatickými naslouchači vašich tužeb a přání. Pokud však situace vyžaduje razantní a rozhodný přístup, určitě se ho v jejich podání dočkáte.   

Naprostá většina našich průvodců zájezdů a instruktorů outdoorových aktivit jsou studenti nejvyšších ročníků nebo absolventi českých i zahraničních vysokých škol a univerzit, ze zahraničních např.

 • University of Cumbria Ambleside, Velká Británie
 • University of Ljubljana, Slovinsko 
 • University of Montenegro, Černá Hora
 • University of Jyväskylä, Finsko

Více o naší společnosti

Centrum outdoorových programů pokrývá svou činností široké portfolio klientů, od školních dětí a pedagogických pracovníků, přes firemní klientelu až po širokou veřejnost. Ve všech klientských segmentech se pohybuje především v oblasti outdoorových programů s různým zaměřením a zacílením – zábava, relax, dobrodružství a adrenalin, výchovně-vzdělávací programy, dětské dny, teambuilding, programy pro zaměstnance firem a jejich rodiny, eventy, sportovní programy, zážitkové zájezdy a mnoho dalších.

COP Outdoor

 • zážitkové outdoorové programy pro školní děti a mládež, programy školních výletů, sportovních kurzů v ČR, škol v přírodě, výchovně vzdělávací programy
 • další vzdělávání pedagogických pracovníků s akreditací MŠMT ČR (Osobnostně-sociální rozvoj, Nízké lanové aktivity, Rozvoj klíčových kompetencí pedagogických pracovníků)
 • firemní programy (teambuilding, family days, eventy, doplňkové programy výjezdních zasedání, firemní sportovní programy apod.)
 • provoz rekreačního střediska RS Meziříčko (ubytování školních, firemních a zájmových skupin, letní dětské tábory, pronájem areálu na různé typy akcí, stravování, programy)
 • programový provoz outdoorového areálu Slověnický mlýn pro veřejnost v Jižních Čechách (provoz pouze o letních prázdninách, kombinace outdoorových a adrenalinových aktivit s aktivitami pro nejmenší děti (paintball, lanové parky, dětské lanové parky, bumperball, vodní programy, lukostřelba, foukačka, bosonoží stezka, pohybově-dovednostní Stezka vodníka Pentlička pro celou rodinu a další)
 • Nordic walking (zážitkové kurzy, individuální a skupinové lekce, společné výšlapy)

COP Travel

 • zážitková cestovní kancelář
 • dominantní cílovou destinací je pro nás Slovinsko, dále Rakousko, Chorvatsko, Slovensko a Česká republika
 • zájezdy připravujeme pro běžnou veřejnost z ulice (klasické zájezdy), firemní klienty (tvoříme na míru), školní skupiny (především zahraniční sportovní kurzy a poznávací zájezdy)
 • naší filozofií jsou zájezdy v malých komorních skupinách s důrazem na cestovní komfort, netradiční zážitky a osobní přístup  

Naše vize

Vizí Centra outdoorových programů je poskytovat svým klientům netradiční a ojedinělé zážitky v rámci našich pečlivě připravených zájezdů, v našich areálech zaměřených především na outdoorové a adrenalinové aktivity nebo v podstatě kdekoliv, kde se společně potkáme na jakékoliv naší akci. Kromě osobního přístupu klademe důraz především na bezpečnost všech zúčastněných, která je pro nás zcela prioritní.

Naši partneři

Kvalita námi poskytovaných služeb se opírá o řadu osvědčených dodavatelů a obchodních partnerů, mezi nimiž bychom chtěli jmenovat především:

Certifikát STO Slovenia Expert

Certifikát STO Slovenia Expert formát pdf (2.08 MB) Stáhnout