Výlet poloponorkou

Zažijte podmořský svět ryb a mořských tvorů pod mořskou hladinou

Poloponorky jsou hladinová plavidla, která nejsou schopná potápění, s prostorem pod vodou pod hladinou, s podvodními okny, jako jsou lodě se skleněným dnem, ale hlubší. Používají se hlavně k zajištění vyhlídkových výletů turistů v čisté, klidné a často mělké vodě.

Podmořské dobrodružství je ideální pro děti i dospělé všech věkových skupin, takže si můžete být jisti, že si ho užije celá rodina. Zažijte podmořský svět ryb a mořských tvorů pod mořskou hladinou, zatímco jen pár kroků nad vámi si můžete užít relaxační panoramatickou prohlídku z paluby.

 

Velký Marlin - největší poloponorka na Jadranu

Poloponorka Big Marlin je největší, originální a inovativní loď ve flotile semisubmarines, která vám nabízí jedinečný zážitek z podvodních památek. Ačkoli to vypadá jako skutečná poloponorka, Big Marlin se nepotápí, přesto má podvodní prostor, ze kterého si můžete výlet bezpečně užít. Z pohodlného a prostorného podpalubí můžete vidět velkolepé vody ostrova a zároveň si užít výhledy na město Krk.

Poloponorka v Bašce

Klasická semiponorka je menší verze Big Marlin, která vám během exkurze umožní intimnější atmosféru. Při denních prohlídkách krmíme ryby, které se shromažďují kolem semiponorky, zatímco noční prohlídky jsou vybaveny silnými podvodními světly. Zaručujeme, že prohlídka je vhodná pro vzdělávání a zábavu všech věkových skupin. Pokud vás zajímá, co dělat v Bašce, semiponorka je výlet lodí vhodný pro zábavu celé rodiny, zejména pro děti.

Denní vyjižďka poloponorkou ve vodách Bašky může být pro zkušené "mořeplavce" poněkud nudná, proto většinou volíme večerní nebo noční vyjížďku. Zaujme vás nejen nasvětlený aktivní podmořský svět, ale také nádherné scenérie Bašky při pohledu z mořské hladiny.