Terme Ptuj

Den plný nových zážitků!

Ve lázních Terme Ptuj jde ruku v ruce profesionální zdravotní péče a rozsáhlé relaxační programy. S jejich pomocí se tak můžete zbavit bolesti a využít veškerou doplňkovou léčbu. Navštivte místní saunový svět Flavia a centrum pohody ve wellness centru Valens Augusta, kde jsou vám k dispozici mnohé regenerační a omlazovací procedury. Můžete také prozkoumat oblast v okolí letoviska a objevit starověké metody pro zmírnění stresu.

 

Termální park Terme Ptuj

V chladných měsících si můžete zaplavat, zahřát se a pobavit se v objetí termální vody Ptuj v krytém termálním parku Terme Ptuj. Třešničkou na dortu termálních zážitků je relaxace v saunách (včetně jedné ze saun ve vinném sudu), různé masáže a rozmanitý program aktivit. 

Jakmile je léto zpět v plném proudu, skočte do vody s nafukovacími prsteny nebo odpočiňte ve stínu mohutných stromů. Užíváte si ve vlnovém bazénu nebo relaxujete s osvěžujícím drinkem v ruce? Zvolíte vodní aerobik nebo plavání v líné řece? Naší radou je vyzkoušet každou věc ve venkovním termálním parku Terme Ptuj!

Ponořte se do luxusu termálních pramenů Ptuj. Teplá přírodní termální minerální voda vás v okamžiku zbaví každodenních problémů a obnoví vaše zdraví a pohodu. I po krátkém ponoření naleznou vaše myšlenky harmonii, zatímco mimořádná síla vody zlepší vaši mobilitu.

Sauny Flavia a bazény Vespasianus

Uvolněte se v duchu římského hedonismu!

V Grand Hotelu Primus můžete načerpat energii v klidných bazénech Vespasianus nebo se vyhřívat v teplém saunovém světě Flavia. Svět saun podporuje živou tradici římských lázeňských domů, které zahrnovaly několik typů koupelen, potní místnosti, lázně s teplou a studenou vodou a odpočívadlo. Upravili jsme tyto funkce tak, aby vyhovovaly moderní době, a integrovali jsme je do našeho světa saun. Vyzkoušejte různé typy finské a turecké sauny a objevte novou dimenzi saunování. Přidejte ke své saunovací rutině teplou a studenou Kneippovu koupel, abyste posílili své zdraví a nezapomeňte si na chvíli odpočinout v klidné odpočinkové zóně.

Dopřejte si blahodárné teplo saun

Svět saun Flavia zahrnuje:
  • Turecká sauna
  • Turecká bahenní sauna
  • Extrémní finská sauna
  • Vodní lázeň
  • Ledová jeskyně
  •  Turecká solná sauna
  • Finská sauna
  • Antioos soukromá sauna
  • Studená vodní lázeň
  • Odpočívadlo

Odpočiňte si v klidné atmosféře bazénového komplexu Vespasianus a blahodárné termální vody Ptuj, zaplavte si ve velkém bazénu, který navazuje na venkovní bazén, nebo si užívejte radosti bublin v jednom ze dvou masážních bazénů. Naši nejmladší návštěvníci si dětský bazén určitě zamilují. Zastavte se v baru u bazénu na drink, občerstvení nebo dezert.

Přijďte si zahrát golf

Okouzlující golfové hřiště Ptuj je rozloženo jako zahrada pod hradem Ptuj. Je obzvláště atraktivní kvůli mnoha vodním překážkám. V Ptuji najdete 18jamkové golfové hřiště s řadou vodních překážek a dvěma jezery, aby byla hra zajímavější. Otestujte si své golfové dovednosti úderem, který pošle míč na ostrov. Golfovou dovolenou lze spojit s hýčkáním, regenerací, načerpáním nových sil, zdravou stravou a aktivním odpočinkem v nedalekém Grand Hotelu Primus. Unikněte ze světa a znovu objevte sami sebe!