Slověnický mlýn

Outdoorový areál v jižních Čechách

Outdoorový areál Slověnický mlýn leží nedaleko Třeboně a jeho lákavá programová nabídka láká celé spektrum klientů ze škol, firem i veřejnosti. Oblíbený je zejména prázdninový provoz, kdy je otevřeno pro veřejnost denně od 10 do 18 hodin.

Outdoorový areál Slověnický mlýn najdete na trase Lomnice nad Lužnicí - Lišov zhruba v polovině cesty. Součástí areálu je bio koridor s více než čtyřiceti druhy ptactva.

Outdoorový a adrenalinový program

V areálu najdete bohaté programové vybavení téměř pro každého návštěvníka. Školní děti a mládež si zde užívají školní výlety a sportovní kurzy, firemní zákazníci programy pro zaměstnance a jejich rodiny s dětmi nebo třeba teambuildingy - tyto programy jsou vždy pouze na objednávku. Provoz pro veřejnost je omezen pouze na období letních prázdnin, kdy je areál otevřen denně. Návštěvníci v areálu mohou vyzkoušet lanový park, lanovkový svět, dětské lanové parky, aquazorbing, aquaroller, aqaupaddler, Stezku vodníka Pentličky, lukostřelbu, střelbu z paintballových značkovačů na sklápěcí cíle, bumperball, paintball, střelbu z foukačky, trampolínu nebo třeba bosonoží stezku.

Zatopený lom s potápěčskou základnou

Přírodní zalesněný areál doplněný několika rybníky a okolními pastvinami má za svoji dominantu překrásný zatopený lom, který slouží jako potápěčská základna. Naprosto čistá voda sevřená do okolních skal a zeleně je plná ryb, mnohdy i nečekaných velikostí, které dokáží překvapit i zkušené potápěče. Součástí lomu je i potápěčský keson, ve kterém jsou dvě ložnice, elektřina a světlo, vzduchotechnika a telefon. Ten slouží k výcviku potápěčů a také již několikrát i k pokusům o překonání různých rekordů v délce pobytu pod vodou.

Občerstvení

Areál poskytuje také drobné občerstvení (o prázdninách denně, mimo prázdniny na objednávku) ve stánku, ve kterém najdete např. pivo, limonády, džusy, čaj, kávu apod., drobné pochutiny, zmrzlinu, párek v rohlíku, klobásu, a další dobroty.

V rámci firemních programů zajišťujeme bohatý outdoorový catering, včetně grilování nebo opékání krůt nebo selete.

Outdoorový areál Slověnický mlýn - koukněte se na naše video