Garni Hotel Bovec

Vítejte v Garni Hotel Bovec v malebném údolí smaragdové řeky Soča.

Vítejte v útulném outdoorovém městečku Bovec v srdci Julských Alp. Garni Hotel Vám poskytuje celoroční komfortní a stabilní základnu pro Vaši dovolenou s rodinou, přáteli a rodinnými mazlíčky. Přejeme Vám pohodový, klidný a ničím nerušený pobyt u nás.

„Dobrodošli v Bovcu“

 

Garni Hotel Bovec

Nabízí 11x komfortních a velmi příjemně zařízených rodinných apartmánů včetně plně vybaveného kuchyňského koutu s lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a elektrickým plotýnkovým vařičem. Na všech apartmánech je dostupné WI-FI připojení včetně společných prostor. Každý apartmán je vybaven TV s plochou obrazovkou, jídelním koutem, WC a komfortním sociálním zázemím. Z další nabídky služeb můžete využít velkorysé hotelové snídaně formou švédského stolu nebo stylovou kavárnu na terase před hotelem pro příjemné posezení. Vzhledem k unikátnímu interiérovému konceptu a plné vybavenosti kuchyňských koutů na jednotlivých apartmánech, si můžete samostatně hospodařit a jídla si tak připravovat dle vlastní libosti individuálně. Supermarkety a další obchody jsou dostupné v bezprostřední blízkosti hotelu.

Poskytované služby

 • 11x komfortních apartmánů vč. kuchyňského koutu s lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a elektrickým plotýnkovým vařičem
 • bohaté a velkorysé snídaně formou švédského stolu
 • příjemná venkovní terasa s kavárnou
 • bezpečné parkování u hotelu zdarma
 • wi-fi připojení v celém objektu
 • televize s plochou obrazovkou na všech pokojích
 • wc a komfortní sociální zázemí na každém pokoji
 • ůschovna a půjčovna kol
 • fakultativní hotelové výlety 7 dnů v týdnu
 • usměvavý a vlídný personál
 • recepce

Stravování

Snídaně

Od 7,30 do 10,00 hod. Vám nabízíme v hotelové samoobslužné restauraci velkorysé snídaně formou švédského stolu, složené zejména z regionálních produktů a specialit. Radost Vám jistě udělají ranní palačinky, vafle, přírodní ovocné marmelády, domácí jogurty, ale i výběrové italské uzeniny, olivy, čerstvé ovoce, zelenina a teplé křupavé pečivo. Můžete se těšit na usměvavou a vstřícnou obsluhu v příjemném prostředí. Skvělý den začněte u nás rozmanitou rituální snídaní.

Grill – BBQ

Každou sobotu v hlavní sezóně tzn. od 1.6. do 31.8. vždy od 18,30 do 20,30 hod. Vás zveme na úžasné GRILL – BBQ na břehu smaragdové řeky Soča v místech produkce filmu „Letopisy Narnie“. Koupání v průzračně čisté vodě, relax s fantastickými scenériemi, letní pohoda, speciality a pochutiny na grilu, kvalitní slovinské víno a příjemná hudba. Po raftu a canyoningu si dopřejte parádní gurmánský zážitek.

Café Nana Banana

Terasa stylové kavárny se nachází přímo před hlavním vchodem do hotelu. Zveme Vás do příjemného prostředí, byť na rušné tepně městečka Bovec. Můžete zde jen posnídat nebo ochutnat voňavou kávu. Nabízíme i čerstvé dezerty, ovocné koktejly nebo zeleninové smoothie stejně jako alko a nealko nápoje. Zastavte se v letním pařáku třeba jen na osvěžující přestávku nebo v podvečer na relaxační posezení a odpočinek.

Programové vyžití v Bovci a okolí

To je především centrála outdoorového ruchu v Julských Alpách. Milovníci adrenalinu zde najdou veškeré outdoorové vyžití. Na šedesát agentur má pro Vás připraveno široké spektrum aktivit. Od půjčovny horských kol, kde můžete třeba začít, je možné vyzkoušet také zip-line, rafting na Soči, canyoning, hydrospeed přes půjčovnu kajaků, lezení v horách, climbing na skalách, speleologii a průzkum tajuplných jeskyní, tandemový paragliding a skydive, vyhlídkové lety, půjčovnu koloběžek až po zdolávání vysokohorských via ferrat nebo nabídku lezeckých a zábavných fun parků v přírodě. V Bovci se určitě nudit nebudete. Přehršle komerčních aktivit můžete prostřídat ať už fantastickou vysokohorskou turistikou a úžasnými tůrami na alpské štíty nebo koupáním ve smaragdové řece Soča. Špatná volba není ani lenošení a lelkování v trávě někde vysoko v horách, kde nepotkáte za celý den povětšinou ani člověka.