Lanové parky

„Dobrodružství je částečně o překonávání strachu a sebe sama – a je jedno, jestli člověk zdolá himalájský vrchol, nebo si s téměř panickým strachem z výšek troufne vylézt na překážky v lanovém parku.“

Chcete si užít dobrodružství, adrenalin, zábavu, překonat osobní výzvu, překonat strach z výšek? Můžete to zkusit v našich lanových parcích v outdoorovém areálu Slověnický mlýn. Najdete tam dva okruhy - jeden klasický, jak jste zvyklí, tedy překážkový se třem lanovkami, druhý netradiční, postavený spíše na lanovkách a doplněný několika nástupovými překážkami. Budete se pohybovat ve výškách od pěti do deseti metrů, v nádherné přírodní scenérii smíšeného lesa s několika přilehlými typickými jihočeskými rybníky.

„Děti vítány!“

Do našich lanových parků může téměř kdokoliv - stačí splnit bezpečnostní podmínky provozního řádu a dovršit poctivých 150 cm tělesné výšky. A cesta za dobrodružstvím je vaše!

Jenže co s menšími dětmi? Žádný strach, i na ně jsme mysleli a připravili jsme pro ně věrné kopie našich lanových parků právě pro ně. A pokud si myslíte, že se tak takto snadno dětí zbavíte, jste na omylu - vaše přítomnost je nezbytná! Od začátku nám totiž šlo především o to, abyste si užili naše lanové parky společně!