Kulinářská akademie Jezeršek

Objevte tajemství kulinářského umění

Jste opakovaně ve stresu, co vařit na oběd? Máte chuť připravit pro své blízké něco zvláštního? Chtěli byste s trochou úsilí dosáhnout velké radosti z vámi uvařeného jídla? Zkuste kulinářskou Akademii Jezeršek.

 

Na kulinářských dílnách se v příjemném prostředí Dvora Jezerška a v uvolněné atmosféře dozvíte malá tajemství velkých kuchařských mistrů. Mezi třemi úrovněmi obtížnosti a čtyřmi cenovými relacemi určitě najdete tu správnou kulinářskou dílnu pro vaše kulinářské dovednosti a touhy.

Vyberte si z několika úrovní akademického vaření

Úroveň pro začátečníky (snadné)

Úroveň pro začátečníky je pro vás to pravé! Na něm se naučíte základy a dozvíte se o mnoha možnostech kreativního vaření.

Pokročilá úroveň (střední)

Jste již na vaření závislí a to vám nestačí? Chcete překvapit své blízké něčím opravdu výjimečným? Pokročilá úroveň je pro vás to pravé! Na něm budete opakovat základy a upgradovat své předchozí kulinářské znalosti o nové nápady, které umožňují kreativní vaření.

Profesionální úroveň (obtížná)

Jsou zástěra, nůž a vařič součástí vašeho každodenního života? Chcete si současně rozšířit své znalosti? Profesionální úroveň je pro vás to pravé! Na něm získáte další znalosti a rozšíříte si svůj rozsah nápadů pod vedením našich zkušených profesionálních kuchařů.

Workshopy a teambuilding pro firmy i jakékoliv skupiny

Kulinářský teambuildingový workshop v příjemném prostředí Dvora Jezerška je ideální příležitost pro společný zážitek. Na kuchařských teambuildingových workshopech se naučíme něco nového, vyměníme si kuchařské dovednosti a v neposlední řadě si užijeme spoustu zábavy.

Zaměříme se na příběh, příjemnou atmosféru, uvolněnou animaci a inspirativní kulinářské nápady. Budeme rozděleni do týmů, jeden tým se skládá z ochutnávačů, ostatní předvádějí své dovednosti v kuchyni.

Vyberte si jeden z kulinářských teambuildingových workshopů a my se postaráme o zbytek, od profesionálního vedení, animačně - motivačního týmu, výběru receptů, přípravy surovin a kuchařských rekvizit.

Aktuální workshopy

Steak, jak má být!

Skutečné dílny pro milovníky masa. Pečeme špičkové suché zralé steaky, od nejslavnějších T-Bone až po skryté neznámé poklady. Dozvíme se něco o masu, suchém zrání a různých metodách grilování steaků.

PIVO: Ochutnávka a vaření

Skutečný workshop pro všechny z vás, kteří milují pivo a chtěli byste ho ještě lépe poznat.

SEZÓNNÍ: Julie a Julia s Annou

Mimořádně barevný, smyslný a s francouzskou kuchyní barevný kulinářský workshop podle receptů Julie Child, naplněný filmovou energií, ve které si hlavní role zahrají Julie, Julia, Anna a vy!

NOVINKA: Studené občerstvení - gin & tonic

Věděli jste, že gin je tak populární, že má dokonce svůj vlastní Světový den? Zveme vás na workshop, kde se společně vydáme objevit úžasné příchutě a vůně, se kterými se setkáváme v ginu i toniku.

NOVINKA: Špičková brandy

Vždy byla součástí naší kultury a je správné, že jí věnujeme také trochu větší pozornost. Slovinci jsou skuteční mistři ve výrobě určitých druhů a zároveň víme, jak ocenit tyto tekuté lahůdky z celého světa.