Hotel Thermana Park Laško Superior ****

Moderní, pohodlný a sofistikovaný hotel, který zcela splní vaše očekávání. Unikátní wellness programy a nabídka zdraví založené na přírodních zdrojích.

Postaven byl v roce 2012 a představuje jednu z nejnovějších akvizic nového luxusního komplexu podél koryta řeky Savinja.

Komplex leží v nedotčeném přírodním prostředí přímo u řeky Savinja, obklopený kopci. Nad hotelem je Hum - „Laškova Triglav“, odkud se Laško nabízí jako na dlani. Centrum Laška je vzdálené pouhých 15 minut od relaxační procházky po dobře udržovaných promenádách, které se táhnou po obou stranách Savinje.

 

Hotelový komplex Thermana Park Laško kombinuje různé způsoby relaxace těla a mysli pod jednou střechou. Svou cestu můžete zahájit v restauraci s termální vodou, kde sklenice termální vody Laško oživí vaše tělo, oživí vás a příznivě ovlivní vaši pohodu.

Ubytování

Hotel Thermana Park Laško **** Superior nabízí 181 moderních hotelových pokojů a 7 hotelových apartmánů. 

Hotel Thermana Park Laško je moderní hotel, který dodržuje zásady chromoterapie nebo barevné terapie. Chromoterapie je léčebná technika, která využívá různá spektra světla k uzdravení těla jako celku. Všechny barvy nebo světlo mají vliv na naše tělo, myšlenky, emoce a duši. Každé patro hotelu nabízí pokoje v jiné barvě. Můžete si vybrat mezi oranžovou, která podporuje očistu těla a reguluje vitalitu, béžovou, která reguluje hormonální funkce, stimuluje intuici a zvyšuje hojnost ve všech oblastech, modrou, která aktivuje centrum výrazu a čistí emoce, a zelenou, která podporuje sebe -léčení. dává energii a sílu a povzbuzuje a má čistou mysl.

Všechny pokoje jsou vybaveny minibarem, TV, telefonem, bezplatným připojením k internetu a bezdrátovou sítí LAN. V koupelně máte k dispozici sprchu / vanu, toaletu, fén a župan. 

Některé pokoje jsou s balkonem a výhledem na řeku Savinja.

Lázně a wellness

Pod unikátní skleněnou kopulí je termální centrum s pestrou škálou vodních relaxací. Lázeňské wellness centrum nabízí širokou škálu masáží, koupelí a dalších vysoce kvalitních relaxačních a ošetřovacích procedur. Za zmínku stojí medové a pivní koupele a masáže. Ayurveda centrum Thermana Veda s týmem z indické Kéraly, kolébkou světové ajurvédy, vám pomůže detoxikovat tělo a přiblíží vám východní moudrost podpory zdraví.

Vyzkoušet můžete například tyto lázeňské nebo wellness služby:
  • Termální centrum se skleněnou kopulí
  • Saunové centrum
  • Wellness lázeňské centrum
  • Fitness centrum
  • Ayurveda centrum Thermana Veda

Kuchyně a gastronomie

Také kuchyně na vás udělá dojem. Můžete si dopřát labužnické lahůdky v à la carte nebo hotelové restauraci a příjemnou atmosféru kavárny s vynikající nabídkou nápojů a dezertů všeho druhu. Váš pobyt také obohatí pestrý animační program.

V hotelové nabídce také najdete:

  • Kavárny a restaurace
  • Kongresové centrum
  • Hospoda s termální vodou
  • Mini obchod
  • kadeřnictví

Ocenění hotelu

Hotel je hrdým držitelem European Health & Spa Award 2017. V soutěži soutěžilo 100 společností a nejlepších 42 bylo nominováno v 10 kategoriích. Mezi nimi je i Thermana Laško - jediný zástupce ze Slovinska. Můžeme hrdě říci, že jsme v kategorii nejlepších termálních lázní obsadili vynikající 2. místo.

Hotel Thermana Park Laško **** superior byl oceněn značkou EU Marjetica, která je považována za oficiální ekologickou značku v Evropské unii a ve Slovinsku a představuje ekologický provoz. Podniky, kterým byla udělena ekoznačka EU pro turistické ubytování, usilují o snížení znečištění ovzduší a vody, šetrnější využívání energie a dalších přírodních zdrojů, snížení znečištění životního prostředí a používání ekologicky vyráběných potravin.