Grand Hotel Bernardin *****

Špičkové pohodlí a elegance v jednom

Prestižní Grand Hotel Bernardin se nachází přímo u moře mezi Portorožem a Piranem. Nabízí nejmodernější wellness centrum Paradise Spa se saunami, různými masážemi a krytým bazénem s vyhřívanou mořskou vodou. Všechny pokoje mají vlastní balkon s výhledem na moře. Hotel má luxusní soukromou pláž.

Grand Hotel Bernardin má 241 moderních pokojů s balkonem a výhledem na moře, z toho 10 luxusně zařízených apartmánů typu executive, 9 pokojů superior deluxe a 7 mini apartmánů. Má také vyhřívaný bazén s mořskou vodou, lázně Paradise, restauraci Pečina a Grand, kavárnu Grand a koktejlový salonek s klavírem a krytou terasu. Wi-Fi připojení k internetu je ve všech pokojích možné zdarma. Hosté mohou zdarma zaparkovat svá vozidla na hotelovém parkovišti.

Nechte se hýčkat v místnosti s výhledem, kde se prolíná vynikající pohodlí a elegance v jednom.

Nové hotelové pokoje jsou navrženy v souladu s moderními hotelovými trendy, a to způsobem, který umožňuje příjemný pobyt a zároveň nabízí veškeré pohodlí, které očekávají hosté na služební cestě i na dovolené. 

Největší kogresové centrum ve Slovinsku

Grand Hotel Bernardin je domovem největšího kongresového centra ve Slovinsku. Je vhodný pro pořádání různých akcí v jedné z nejkrásnějších částí slovinského pobřeží. V největším sále Europa se může sejít až 1100 účastníků . Víceúčelový design kongresového centra Bernardin umožňuje pořádání různých akcí:

  • kongresy, semináře, workshopy
  • různé prezentace
  • tiskové konference a obchodní jednání
  • rauty, módní přehlídky a slavnostní večeře

Hotel svým hostům a dalším uživatelům elektromobilů nabízí možnost nabíjení automobilů všech zavedených značek na nabíjecí stanici s výkonem 22 kW. Stanice je instalována přímo u vchodu do hotelu a umožňuje nabíjení dvou elektrických vozidel současně.