Dvor Jezeršek

Kulinářské centrum „Ochutnejte Slovinsko“

Na idylickém místě v objetí Kamnicko - Savinjských Alp stojí nádherná usedlost stará více než 250 let. Tradice a moderna zde jdou ruku v ruce a právě zde můžete „ochutnat“ Slovinsko. Gastronomie je zaměřena na představení typické slovinské kuchyně.

Hotel, restaurace, konferenční místnosti a Jezerškova akademie obsahují pestrou nabídku vyžití a služeb pro firemní klienty i soukromé návštěvníky, jednotlivce i rodiny. Dvor Jezeršek s krásně upraveným okolím je také oblíbeným místem pro romantické svatby.

 

Ubytování

Hotelová část Dvor Jezeršek se může pochlubit čtrnácti moderními pokoji a čtyřmi starožitnými pokoji umístěnými ve staré části usedlosti. Tyto pokoje jsou vybaveny nábytkem, který byl nalezen na usedlosti před rekonstrukcí, takže v sobě stále nesou nádech kulturního dědictví kdysi velkolepé a bohaté usedlosti.

Celkově hotel pojme 39 hostů. Je vhodný jak pro obchodní hosty, tak pro rodiny a jednotlivce, kteří ocení kontakt s přírodou, tradicí, slovinskou kuchyní a nekonečné možnosti aktivního trávení volného času.

V ceně noci je také bohatá snídaně formou bufetu, kde můžete opravdu „ochutnat Slovinsko“.

Gastronomie

Individuální a holistický přístup, více než 30 let zkušeností v oblasti cateringu v mezinárodním prostředí, inovace v designu akcí a bezchybně provedené akce jsou zárukou nezapomenutelných vzpomínek.

To je restaurace Jezeršek, společnost s nejdelší tradicí v oblasti stravování ve Slovinsku. Naší hlavní výhodou je holistický přístup - my jsme nejen umělcem akce, ale také vaším partnerem - pomůžeme vám vybrat a připravit to nejlepší!

Aby byl kulinářský zážitek příjemným zážitkem pro všechny naše hosty, můžeme na základě předchozího upozornění připravovat jídla podle zvláštních dietních požadavků. Jedinou výjimkou jsou pokrmy zcela bez lepku, protože stopy lepku nelze z našeho pracovního prostředí zcela vyloučit.

Gastronomii připravujeme pro různé typy akcí:
  • obchodní a firemní akce
  • protokolární setkání
  • sportovní události
  • soukromé akce
  • catering na doma
  • fair catering
  • mezinárodní stravování

Kulinářská akademie

Na dílnách kulinářské akademie se v příjemném prostředí Dvora Jezeršek a v uvolněné atmosféře dozvíte  malá tajemství velkých kuchařských mistrů. Mezi třemi úrovněmi obtížnosti a čtyřmi cenovými relacemi určitě najdete tu správnou kulinářskou dílnu pro vaše kulinářské dovednosti a touhy.